REFERANSLARIMIZ

DHABİ
MEDİCAL HOSPİTAL - LİBYA

16.000 m2 kapalı alana sahip 60 yataklı genel ihtisas hastanesinin mekanik uygulama projeleri ve ihale dosyasının hazırlanması hizmetlerini Net Mimarlık firmasına teslim ettik.

ÖZKURUŞLAR MERKEZ DEPO VE OFİS - İSTANBUL

40.000 m2 kapalı alanı bulunan lojistik depo ve merkez ofis olarak inşa edilen tesisin uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini Ekol Mimarlık firması ile tamamladık.

SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİK - ANKARA

4.000m2 kapalı alana sahip Ostim Teknopark’da savunma sanayine yönelik arge laboratuvarının ve üretim tesislerinin uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini Ladin Mimarlık firması ile tamamladık.

KHALIFA
ALIŞVERİŞ MERKEZİ - BAĞDAT

200.000m² inşaat alanına sahip Alışveriş merkezi’nin uygulama projeleri ve ihale dosyası hazırlama hizmetleri devam etmektedir. Projelendirme hizmeti Mars Mekanik firmasına sağlanmaktadır.

ARCHROMA LABORATUARI VE MERKEZ OFİSİ - GEBZE

2.500m2 kapalı alan sahip ofis ve laboratuvar olarak inşa edilen tesisin uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini A4 Mimarlık firması ile tamamladık.

KOLLEKTIF HOUSE ATAŞEHİR - İSTANBUL

827 paylaşımlı ofis kapasitesine sahip Nidakule Ataşehir içerisinde ofis, konferans salonları, aktivite alanları ve çalışma alanları olarak inşa edilen tesisin uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini YOO Mimarlık firmasına teslim ettik.

KEU MİMARLAR ODASI - SÜLEYMANİYE

16.000 m² kapalı alana sahip ofis ve sosyal merkezin uygulama projeleri ve ihale dosyası hazırlama hizmetleri devam etmektedir. Projelendirme hizmeti NOVA SULTANİ Mimarlık firmasına sağlanmaktadır.

AL QADESIYAH INTERNATIONAL HOTEL - BAĞDAT

130.000 m² inşaat alanına sahip Alışveriş merkezi ve Otel binasının mekanik proje ve danışmanlık desteği Mars Mekanik firmasına sağlanmaktadır.

KASTAMONU ENTEGRE - SAMSUN

Mevcut yapıya ilave olarak toplamda 25.000 m² kapalı alana sahip üretim , idari ve depo binasının mekanik projelerinin hazırlanması hizmetlerini Küp Proje Mimarlık  firmasına teslim ettik.

BAGDAS SHOWROOM - FAS

1.500 m2 kapalı alana sahip satış ofisi olarak tasarlanan showroom’un uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini Şeker Mimarlık firmasına teslim ettik.

HERAMIS OTEL SOSYAL TESİS VE SPA - BALIKESİR

6.500 m2 kapalı alana sahip spa, sauna, hamam, termal ve yüzme havuzu  olarak tasarlanan sosyal tesisin uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini 2S Workshop firmasına teslim ettik.

SİNUS ELEKTRONİK MERKEZİ - İSTANBUL

4.000m² kapalı alana sahip üretim ve arge laboratuvarının uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini Kantaşı Mimarlık firması ile tamamladık.

İSTİNYE PARK MASA
RESTORAN - İSTANBUL

2.300m2 kapalı alan sahip İstinye Park AVM içerisinde bulunan restoranın renovasyonuna yönelik uygulama projeleri ve ihale dosyası hazırlama hizmetlerini İstinye Park Avm'ye teslim ettik.

TURKCELL TEPEBAŞI OFİSTASYON - İSTANBUL

Turkcell Tepebaşı binasında 1.000m2 kapalı alan sahip ofis olarak inşa edilen ofistasyonun uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini Net Mimarlık firmasına teslim ettik.

LEXMARK MERKEZ OFİS - İSTANBUL

Palladium Tower binasında 1.000m2 kapalı alan sahip ofis olarak inşa edilen tesisin uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini sağladık.

SGK SGM ÇATALCA HİZMET BİNASI - İSTANBUL

3.600m2 kapalı alan sahip SGK Eğitim, ofis ve benzeri olarak inşa edilen tesisin uygulama projeleri ve ihale dosyası hazırlama hizmetlerini Safari Mimarlık firmasına teslim ettik.

İSTANBUL ZAİM
ÜNİVERSİTESİ YEMEKHANE BİNASI - İSTANBUL

4.600m2 kapalı alan sahip İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi içerisinde bulunan restoranın uygulama projeleri ve ihale dosyası hazırlama hizmetlerini Zaim Üniversitesine teslim ettik.

YAZZMA MAĞAZA - İSTANBUL

EMAAR AVM içerisinde bulunan mağazanın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini FS Mimarlık firmasına teslim ettik.

DHOKU MAĞAZA - İSTANBUL

EMAAR AVM içerisinde bulunan mağazanın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini FS Mimarlık firmasına teslim ettik.

BAGET RESTORAN - İSTANBUL

EMAAR AVM içerisinde bulunan restoranın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini FS Mimarlık firmasına teslim ettik.

LOKVM RESTORAN - İSTANBUL

EMAAR AVM içerisinde bulunan restoranın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini FS Mimarlık firmasına teslim ettik.

ÇIKRIK MAĞAZA - İSTANBUL

EMAAR AVM içerisinde bulunan mağazanın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini FS Mimarlık firmasına teslim ettik.

IZNIKWARE MAĞAZA - İSTANBUL

EMAAR AVM içerisinde bulunan mağazanın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini FS Mimarlık firmasına teslim ettik.

EPAŞ GRUP MERKEZ OFİS - İSTANBUL

Kuriş kule binasında 1.000m2 kapalı alana sahip ofis olarak inşa edilen tesisin uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini sağladık.

EMİRGAN SUTİŞ RESTORAN - KOCAELİ

Arastapark AVM içerisinde bulunan restoranın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini HİM Mimarlık firmasına teslim ettik.

DIVAN IN BAKERY RESTORAN - İSTANBUL

Çamlıca İş Merkezi içerisinde bulunan restoranın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini Net Mimarlık firmasına teslim ettik.

BHU RESTORAN - BAĞDAT & MANİSA

Bağdat ve 45 PARK AVM içerisinde bulunan restoranın uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama hizmetlerini MSU Mühendislik firmasına teslim ettik.

CEVHAN ÖĞRENCİ YURTLARI - İSTANBUL

140 kişilik kapasiteye sahip yemekhane ve sosyal alanları bulunan öğrenci yurdunun uygulama projeleri, ihale dosyası hazırlama ve danışmanlık hizmetlerini mal sahibine sağladık.